سامانه مدیریت سمینار سامان

سامانه مدیریت سمینار سامان

سامانه مدیریت کنفرانس و سمینار سامان در یک نگاهآنچه شما می توانید از این سامانه دریافت نمایید، مدیریت وب سایت سمینار، یکپارچگی در مدیریت ثبت نام، تعریف تعداد پذیرش در سطح های مختلف، ثبت نام نهایی شرکت کنندگان و دریافت هزینه های ثبت نام، تولید اتوماتیک گواهینامه ، چاپ کارت بارکددار، سیستم پذیرش با بارکد خوان، تنظیمات رایگان درگاه پرداخت اینترنتی، تنظیمات رایگان سامانه پیامک انبوه، سامانه ارسال ایمیل انبوه و ... می باشد.
این سامانه به گونه ای طراحی شده است که برگزار کنندگان سمینار ها به راحتی با تعریف محدودیت ثبت نام در انواع سطح ها مثلا VIP ، معمولی ، ردیف های صندلی یک تا پنج، صندلی های بالکن سالن و ...

بخشی از امکانات سامانه مدیریت سمینار سامان


مدیریت کاربران

با کلیک بر روی نام هرکدام از کاربران، با راحتی خواهید توانست به تمامی اطلاعات آن کاربر اعم از زمان ثبت نام، وضعیت مقالات ارسالی، وضعیت ثبت نام از منظر مالی و ... دسترسی و نظارت داشته باشید. همچنین می توانید پیامهای ویژه هرکدام از کاربران را از همین طریق ارسال نمایید.

تنظیمات پرداخت اینترنتی و اس ام اس

اگر چنانچه قصد برگزاری رویدادی با محورهای عملی مختلف و متفاوت را دارید، این امکان شما را در طبقه بندی محورهای مختلف و فراخوانی و دسته بندی نتایج هرکدام یاری گر خواهد بود.

فرم ثبت نام با قابلیت شخص سازی

این امکان جزو ویژگی های منصحر به فرد سامان می باشد که شما با استفاده از آن خواهید توانست فرم ثبت نام را به سلیقه خود طراحی نموده، فیلد های مورد نیاز خود را اضافه کرده و ضرورت تکمیل هرکدام را تعیین نمایید.

ثبت نام کاربران

جذب کاربران و هدایت آنها به بخش ثبت نام، با سامان به راحت ترین شکل ممکن انجام خواهد شد. سامانه در همه پنل ها از جمله پنل اعضا، راهنمای کامل و جامع برای سهولت کار با سیستم را دارد و این مهم بسیاری از سوالات متداول کاربران از دبیرخانه را کاهش می دهد.

طبقه بندی و ارسال پیامها

با این امکان، شما خواهید توانست با انتخاب و طبقه بندی از میان گروه های مختلف کاربران، اساتید و حتی تیم برگزاری، پیامها، هشدارها و یا یادآوری های درون سیستمی ارسال و دریافت نمایید. همچنین این امکان برای شما فراهم است که به پیامهای ارسالی از سوی هرکدام از کاربران پاسخ دهید.

صدور کارت ورودی بارکد دار

پس از ثبت نام نهایی و انجام تشریفات مالی، سامانه به صورت خودکار به کاربران کارت ورودی بارکددار صادر می نماید. کاربران با پرینت این کارت و کنترل بارکد، بدون دغدغه و معطلی های معمول پذیرش، می توانند وارد سالن برگزاری شوند.

فاکتور مالی

با توجه به این که بعضی کاربران وابسته به ارگانهای خاص یا دانشگاه ها می باشد و از کمک های مالی برای پژوهش استفاده می نمایند لذا این دسته از کاربران برای تکمیل روند اداری به فاکتور پرداخت هزینه نیاز دارند که در سامان بعد پرداخت موفقیت آمیز مالی به طور اتوماتیک گواهی مالی تولید می گردد و کاربر می تواند چاپ یا دانلود نماید.

انجام کامل امور مالی

تتعیین انواع تعرفه قیمت ها، خدمات، نحوه پرداخت برای هرکدام به صورت آنلاین و یا پرداخت فیشی، زمان بندی های لازم، در کنار مدیریت بسیار ساده بر کاربران از منظر پرداخت یا عدم پرداخت، از جمله امکانات سامان در این حوزه می باشد. با توجه به این که سیستم های مشابه همواره در پرداخت های آنلاین دارای مشکلات اساسی هستند لذا این مهم نیز در سامان مد نظر بوده و به بهترین صورت حل شده است.

آپلودسنتر جانبی

اگر چنانچه نیاز پیدا کنید فایلی با حجم بالا را جابجا نمایید، می توانید از آپلودسنتر جانبی سامانه به راحتی استفاده نمایید.

مدیریت اخبار

ارتباط با کاربران از طریق نشر اخبار، یکی از شیوه های متداول تعامل میان برگزارکنندگان و مخاطبان رویداد می باشد. سامانه این امکان را به شما می دهد که تولید و نشر اخبار را مدیریت نماید.

مدیریت مدارک آپلود شده

درصورت نیاز به اهراز هرگونه مدرک جهت برخورداری از شرایط ویژه، سامانه این امکان را به شما خواهد داد که تصویر مدارک را درخواست نموده و آنها را در بخش مربوطه مدیریت و راستی آزمایی نمایید.

امکان ارسال ایمیل انبوه

با این امکان شما خواهید توانست به تمام افرادی که در کنفرانس تان ثبت نام کرده اند، به صورت گروهی ایمیل ارسال نمایید.

خروجی طبقه بندی شده

به راحتی خواهید توانست بسته به نیاز خود، هرگونه داده مورد نیاز را طبقه بندی نموده و در قالب فایل اکسل از سیستم خروجی بگیرید. که با این امکان شما خواهید توانست:

پذیرش با بارکد خوان

دبیرخانه کنفرانس می تواند با استفاده از سامانه پذیرش سامان که به صورت پیش فرض روی سامانه قرار گرفته است در روز کنفرانس اقدام به پذیرش با بارکد خوان نمایید که با این کار در مد زمان کم کلیه شرکت کنندکان پذیرش و تحویل پکیج ها به بهترین نحو ممکن انجام می شود لازم بذکر است در صورت نیاز از این سامانه برای پذیرش سالن غذاخوری در روز کنفرانس نیز می توان استفاده کرد.

راه اندازی و پیکر بندی سایت سمینار

این ویژگی سامان به شما این امکان را می دهد که سایت سمینار خود را به راحتی تمام در کمترین زمان ممکن و با تمام جزییات به سلیقه خود طراحی نمایید. جزییاتی به شرح زیر برای هرگونه اعمال تغییر در اختیاران می باشد:

تعریف و مدیریت اعضای ویژه

اگر چنانچه تمایل داشته باشید تعدادی از کاربران را بنا به هردلیلی در گروه های ویژه طبقه بندی نموده و رفتاری متفاوت با آنها داشته باشید، سامانه این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید این گروه ها را ایجاد نموده و آنها را به خوبی مدیریت نمایید. مثلا اگر بعضی از کاربران شما از ارگانهای خاصی هستند که کنفرانس با آنها تفاهم نامه دارد مدیر سایت می تواند با استفاده از این امکان تخفیف های خاصی برای این گروه از کاربران تعریف نماید که با ارسال مدرک درخواستی و تائید آن توسط دبیرخانه، می توانند از این تخفیفات استفاده نمایند.