آشنایی با سامان

سامان در یک نگاه

سامانه مدیریت کنفرانس و سمینار سامان در یک نگاه سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان، ماحصل تلاشی هوشمندانه برای کمک به مدیرانی است که دستی بر آتش برگزاری رویدادها دارند. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که تجربه چنینی فرآیندهایی را دارید، به خوبی می دانید تعدد پارامترها حیاتی در برگزاری یک رویداد، تا چه اندازه می تواند کار را برای یک مدیر حساس و جزیی نگر دشوار نماید.
اما زمانی که ویژگی های منحصر به فرد یک سامانه که با دقت تمام و با در نظر گرفتن تمام پارامترهای مهم و ضروری برای برگزاری سربلندانه یک رویداد طراحی شده است، به توان مدیریتی و نیز نکته سنجی های یک تیم پویا افزوده می شود، خروجی رویدادی است عاری از تنش که در پایان آن، هم شرکت کنندگان و اساتید یک فضای بی نقص را تجربه نموده اند و هم برگزار کنندگان طعم پیروزی را چشیده اند.
سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان پس از طی مراحل تحلیل، پیاده سازی و طراحی در طول سال 1392، از سال 1393 رسما وارد بازار شده است و با تلاش و پشتکار تمام موفق شد در سال اول 104 کنفرانس ملی و بین امللی را در اوج موفقیت و رضایت خاطر برگزار کنندگان محترم مدیریت نماید. شاید بتوان ریشه این پیروزی را در مدتها بررسی سیستم های موجود در بازار و رفع بخش بزرگی از نواقص آنها و ارائه یک نسخه کامل جست و جو نمود.
آورده دیگر این سیستم که بر مبنای یک دبیرخانه آنلاین موضوع برگزاری رویداد را هدایت می نماید، صرفه جویی در مصرف هزاران برگ کاغذ در هر رویداد می باشد که به هیچ عنوان نکته ای نیست که بتوان آن را از نظر دور داشت. استفاده بهینه از زمان و کاهش چشم گیر نیروهای اجرایی درگیر در موضوع برگزاری، آورده دیگری است که ضمن کاهش هزینه ها، دقت و کیفیت برگزاری را نیز ارتقاء می دهد.

خدمات تخصصی جنبی

برگزارکنندگانی که رویداد خود را با استفاده از سامانه سامان مدیریت می نمایند، می توانند در کنار برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد این سامانه، از خدمات تخصصی زیر نیز به انتخاب خود بهره مند گردند.

نکته آخر

با احترام تمام به رقبای خوش فکرمان، باید عنوان کنیم سیستم های موجود در بازار به گونه ای طراحی شده اند که خدمات آنها نه به صورت یک پیکیج کامل، بلکه به صورت ماژولار به فروش می رسد. به این ترتیب که شما مشتری گرامی بعد از انجام خرید، به مرور زمان نیازهای خود را شناخته و برای رفع هرکدام از آنها مجبور به پرداخت مجدد وجه و خرید یک ماژول خواهید بود.
این درحالی است که سامان یک سامانه یکپارچه مدیریت کنفرانس هست که شما هنگام خرید آن، تمام امکاناتش را در یک مرحله دریافت نموده و با خیال راحت برگزاری رویداد را در دستور کار خود قرار خواهید داد.

تیم مدیریت سامان