گواهی زود هنگام چیست؟

گواهی پذیرش قبل از برگزاری کنفرانس

پژوهشگران و شرکت کنندگان در کنفرانس های علمی  و پژوهشی ممکن است به دلایل مختلف از جمله دفاع از پایان نامه، ارائه مقاله به داشگاه، تکمیل رزومه علمی و … به گواهی پذیرش مقاله قبل از برگزاری کنفرانس نیاز داشته باشند.

گواهی زود هنگام یا گواهی فوری

گواهی پذیرش زود هنگام یا فوری؛ زمانی از طرف دبیرخانه کنفرانس ارائه می گردد که مقاله داوری شده باشد و هزینه ثبت نام مقاله از طرف پژوهشگر پرداخت شده باشد، این گواهی نامه صرفا پذیرش و نوع پذیرش مقاله را در کنفرانس را می تواند در بر گیرد و به هیچ وجه نمی تواند شامل ارائه مقاله در کنفرانس باشد.

تولید و ارسال گواهی به کاربر

کنفرانس ها و رویداد های علمی برای حل این مشکل الزاما باید در زمان کمی به این نیاز شرکت کنندگان پاسخ دهند و گواهی مورد نظر را تولید و ارائه نمایند تا شرکت کنندگان از این حق طبیعی خود در زمان مناسب بهرمند گردند.

لازم بذکر است فرایند درخواست گواهی و تولید آن در دبیرخانه ها یکی از کار های پر درد سر و زمانبر می باشد که معمولا هم با تاخیری چند روزه توسط دبیرخانه کنفرانس انجام می شود و در بیشتر مواقع به دلیل تعدد گواهی ها، دقت در تولید به شدت پایین می آید.

سامان

سامانه مدیریت کنفرانس سامان، برای اولین بار در کشور اقدام به اتوماسیون این فرایند کرده است و برگزار کنندگان و شرکت کنندگان بدون کوچکترین دغدغه ای بعد پرداخت هزینه می توانند در همان لحظه گواهی پذیرش مقاله را از سیستم دریافت نمایند بدیهی است که پرداخت هزینه و دریافت گواهی زود هنگام زمانی مقدور می باشد که مقاله تمامی پروسه های داوری و علمی را گذرانده و به عنوان مقاله پذیرش شده از طرف دبیرخانه و کنفرانس محسوب گردد.

این امکان در سامانه سامان به صورت رایگان ارائه می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *