1. معرفی
  2. ورود به پنل داوری
  3. داوری مقالات

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان، ماحصل تلاشی هوشمندانه برای کمک به مدیرانی است که دستی بر آتش برگزاری رویدادها دارند. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که تجربه چنینی فرآیندهایی را دارید، به خوبی می دانید تعدد پارامترها حیاتی در برگزاری یک رویداد، تا چه اندازه می تواند کار را برای یک مدیر حساس و جزیی نگر دشوار نماید. اما زمانی که ویژگی های منحصر به فرد یک سامانه که با دقت تمام و با در نظر گرفتن تمام پارامترهای مهم و ضروری برای برگزاری سربلندانه یک رویداد طراحی شده است، به توان مدیریتی و نیز نکته سنجی های یک تیم پویا افزوده می شود، خروجی رویدادی است عاری از تنش که در پایان آن، هم شرکت کنندگان و اساتید یک فضای بی نقص را تجربه نموده اند و هم برگزار کنندگان طعم پیروزی را چشیده اند. سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان پس از طی مراحل تحلیل، پیاده سازی و طراحی در طول سال 1392، از سال 1393 رسما وارد بازار شده است و با تلاش و پشتکار تمام موفق شد در سال اول 104 کنفرانس ملی و بین امللی را در اوج موفقیت و رضایت خاطر برگزار کنندگان محترم مدیریت نماید. شاید بتوان ریشه این پیروزی را در مدتها بررسی سیستم های موجود در بازار و رفع بخش بزرگی از نواقص آنها و ارائه یک نسخه کامل جست و جو نمود. آورده دیگر این سیستم که بر مبنای یک دبیرخانه آنلاین موضوع برگزاری رویداد را هدایت می نماید، صرفه جویی در مصرف هزاران برگ کاغذ در هر رویداد می باشد که به هیچ عنوان نکته ای نیست که بتوان آن را از نظر دور داشت. استفاده بهینه از زمان و کاهش چشم گیر نیروهای اجرایی درگیر در موضوع برگزاری، آورده دیگری است که ضمن کاهش هزینه ها، دقت و کیفیت برگزاری را نیز ارتقاء می دهد.
سیستم داوری سامانه مدیریت کنفرانس سامان بر مبنای اصول بین المللی داوری مقالات علمی طراحی و پیاده سازی شده است. در این سیستم مجوز ورود داور ها توسط دبیر علمی یا دبیر کل صادر و به داور ها اطلاع داده می شود و هر داور برای ورود به پنل داوری بایستی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود از صفحه SiteName.x/jlogin می توانند اقدام نماییند.

ورود به پنل داوری

1- برای ورود به سامانه داوری همانند این تصویر کلمه jlogon را انتهای سایت کنفرانس تایپ نمایید.

2- نام کاربری و کلمه عبور که از دبیر علمی یا مدیر کنفرانس دریافت کرده اید را در این صفحه وارد نمایید و وارد پنل داوری گردید.


3- پنل داوری
پنل داوری دارای سه منو می باشد که که منوی اولی برای داوری مقالات، منوی دوم برای تغییر رمز عبور پنل داوری و منوی سوم خروج از سیستم می باشد که توصیه می بعد اتمام کار با سیستم از طریق این منو از سیستم خارج شوید.

داوری مقالات

1- برای داوری مقالات روی گزینه مقالات منتظر داوری کلیک نمایید صفحه ای به شکل زیر باز خواهد شد.

در این صفحه هر سطر اطلاعات مربوط به یک مقاله را نمایش می دهد. در انتهای هر سطر ستونی به نام ستون عملیات وجود دارد که این ستون شامل 5 گزینه می باشد که توضیحات آنها به شرح زیر می باشد.

1-1- جهت مشاهده مقاله کامل با فرمت Word بر روی گزینه 1 کلیک نمایید.
2-1- جهت مشاهده مقاله کامل با فرمت PDF بر روی گزینه 2 کلیک نمایید.
3-1- برای اعمال نظر در مورد مقاله بر روی گزینه 3 کلیک نمایید و در صفحه دیگر نظر خود در رابطه با محتویات مقاله را اعلام نمایید.
4-1- برای مشاهده چکیده مقاله به زبان انگلیسی روی گزینه 4 کلیک نمایید.
5-1- برای مشاهده چکیده مقاله به زبان فارسی روی گزینه 4 کلیک نمایید.

2- گزینه 3 در قسمت بالایی مربوط به داوری و اعمال نظر داور در رابطه مقاله می باشد که برای این کافی است روی گزینه 3 کلیک نمایید که صفحه زیر باز خواهد شد.


بعد از پر کردن تمامی قسمت های فرم با کلیک روی گزینه کلیک نمایید تا نظر شما به دبیر علمی یا دبیر کل انتقال یابد بعد داوری مقاله از پنل شما حذف خواهد شد و امکان داوری مجدد مقدور نمی باشد لذا در مرحله اول نهایت دقت را به عمل آورید.