1. معرفی
  2. ورود به پنل داوری
  3. ارسال مقالات به داوران

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان، ماحصل تلاشی هوشمندانه برای کمک به مدیرانی است که دستی بر آتش برگزاری رویدادها دارند. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که تجربه چنینی فرآیندهایی را دارید، به خوبی می دانید تعدد پارامترها حیاتی در برگزاری یک رویداد، تا چه اندازه می تواند کار را برای یک مدیر حساس و جزیی نگر دشوار نماید. اما زمانی که ویژگی های منحصر به فرد یک سامانه که با دقت تمام و با در نظر گرفتن تمام پارامترهای مهم و ضروری برای برگزاری سربلندانه یک رویداد طراحی شده است، به توان مدیریتی و نیز نکته سنجی های یک تیم پویا افزوده می شود، خروجی رویدادی است عاری از تنش که در پایان آن، هم شرکت کنندگان و اساتید یک فضای بی نقص را تجربه نموده اند و هم برگزار کنندگان طعم پیروزی را چشیده اند. سامانه مدیریت رویدادهای تخصصی سامان پس از طی مراحل تحلیل، پیاده سازی و طراحی در طول سال 1392، از سال 1393 رسما وارد بازار شده است و با تلاش و پشتکار تمام موفق شد در سال اول 104 کنفرانس ملی و بین امللی را در اوج موفقیت و رضایت خاطر برگزار کنندگان محترم مدیریت نماید. شاید بتوان ریشه این پیروزی را در مدتها بررسی سیستم های موجود در بازار و رفع بخش بزرگی از نواقص آنها و ارائه یک نسخه کامل جست و جو نمود. آورده دیگر این سیستم که بر مبنای یک دبیرخانه آنلاین موضوع برگزاری رویداد را هدایت می نماید، صرفه جویی در مصرف هزاران برگ کاغذ در هر رویداد می باشد که به هیچ عنوان نکته ای نیست که بتوان آن را از نظر دور داشت. استفاده بهینه از زمان و کاهش چشم گیر نیروهای اجرایی درگیر در موضوع برگزاری، آورده دیگری است که ضمن کاهش هزینه ها، دقت و کیفیت برگزاری را نیز ارتقاء می دهد.

پنل دبیر علمی کنفرانس

1- برای ورود به سامانه دبیر علمی همانند این تصویر کلمه sslogin را انتهای سایت کنفرانس تایپ نمایید.

2- نام کاربری و کلمه عبور که از دبیر علمی یا مدیر کنفرانس دریافت کرده اید را در این صفحه وارد نمایید و وارد پنل داوری گردید.


3- پنل دبیر علمی کنفرانس
پنل دبیر علمی دارای سه منو می باشد که که منوی اولی برای مدیریت مقالات، منوی دوم برای تغییر رمز عبور پنل دبیرعلمی و منوی سوم خروج از سیستم می باشد که توصیه میشود بعد اتمام کار با سیستم از طریق این منو از سیستم خارج شوید.


ارسال مقالات به داوران

1- برای مدیریت مقالات روی گزینه مقالات منتظر داوری کلیک نمایید صفحه ای به شکل زیر باز خواهد شد.

در این صفحه هر سطر اطلاعات مربوط به یک مقاله را نمایش می دهد. در انتهای هر سطر ستونی به نام ستون عملیات وجود دارد که این ستون شامل 7 گزینه می باشد که توضیحات آنها به شرح زیر می باشد.

1-1- برای مشاهده چکیده مقاله روی گزینه 1 کلیک نمایید.
2-1- برای ارسال ایمیل به نویسنده مقاله روی گزینه 2 را کلیک نمایید.
3-1- برای ارسال پیام به پنل کاربری نویسنده مقاله روی گزینه 3 را کلیک نمایید.
4-1- جهت مشاهده مقاله کامل با فرمت PDF بر روی گزینه 4 کلیک نمایید.
5-1- جهت مشاهده مقاله کامل با فرمت Word بر روی گزینه 5 کلیک نمایید.
6-1- برای داوری مستقیم مقاله روی گزینه 6 کلیک نمایید.
7-1- برای ارسال مقاله به داوران کنفرانس روی گزینه 7 کلیک نمایید.

داوری مستقیم مقاله

گزینه 5 در قسمت بالایی مربوط به داوری مستقیم و اعمال نظر توسط دبیر علمی در رابطه مقاله می باشد که برای این کافی است روی گزینه 5 کلیک نمایید که صفحه زیر باز خواهد شد.


بعد از پر کردن تمامی قسمت های فرم با کلیک روی گزینه کلیک نمایید.

ارسال مقاله برای داوران کنفرانس

گزینه 6 در قسمت بالایی مربوط به ارسال مقاله به داوران کنفرانس می باشد شما به عنوان دبیر علمی می توانید مقاله مورد نظر را همزمان به یک، دو یا سه داور ارسال نمایید و نتیجه را پس از اعمال نظر داور یا داوران بررسی و تائید یا رد نهایی نمایید.

درحال داوری

برای مشاهده لیست مقالاتی که برای داوران ارسال شده است روی منوی " در حال داوری " کلیک نمایید.

پذیرش شده ها

برای مشاهده لیست مقالات پذیرش شده روی گزینه " پذیرش شده ها " کلیک نمایید.

رد شده ها

برای مشاهده لیست مقالات رد شده روی گزینه " رد شده ها " کلیک نمایید.

پذیرش مشروط شده ها

برای مشاهده لیست مقالات پذیرش مشروط شده شده روی گزینه " پذیرش مشروط شده ها " کلیک نمایید.