تدوین کتاب مجموعه مقالات کنفرانس

تدوین کتاب مجموعه مقالات کنفرانس : یکی از کارهای اجرایی زمانبر و غالبا با کلی ایرادات نگارشی تدوین کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس می باشد در اکثر مواقع تولید کتابچه مجموعه خلاصه مقالات باعث می شود زمان ثبت نام مقالات کنفرانس را تا 20 روز قبل از روز کنفرانس تعیین نمایند و این مسئله باعث می شود شرکت کنندگان کمی بتوانند مقاله خود را ارسال نمایند چرا که بیشتر افراد در روز های آخر از برگزاری کنفرانس مطلع می شوند.

سامان برای تولید کتابچه مجموعه خلاصه مقالات راهکاری اروه داده است که با این روش کتابچه مجموعه مقالات در عرض یک ساعت فارغ از اینکه چند صفحه باشد قابل تدوین می باشد.

روشی که برای تولید کتابچه مجموعه مقالات در سامانه مدیریت کنفرانس سامان استفاده می شود یک روال کلی می باشد که شما را قادر می سازد با استفاده از خروجی های مناسب سامانه برای تولید گواهینامه و دیگر اوراق مورد نیاز استفاده نمایید.

آموزش تولید کتابچه مجموعه مقالات در زیر به صورت قدم به قدم توضیح داده شده است.

راهنمای تدوین کتاب خلاصه مقالات:

1- یک فایل Word در قالب کتاب تولید می نماییم.
2- از قسمت مدیریت سامانه روی گزینه ” لیست مقالات کامل » مقالات ثبت نام نهایی شده ” کلیک نمایید.
3- روی گزینه ” دانلود خروجی ” کلیک کنید تا لیست کلیه مقالات ثبت نام نهایی شده با تمامی جزئیات در قالب یک فابل اکسل دانلود شود.
4- محتوای فایل اکسل دانلود شده از سامانه را در یک فایل اکسل دیگر کپی کنید و فایل اکسل جدید را ذخیره نمایید.
5- فایل Word طراحی شده در مرحله یک را باز کنید روی منوی Mailings کلیک نمایید بعد روی گزینه Select Recipients کلیک نمایید گزینه Use Existing list کلیک نمایید فایل اکسل مرحله 4 را انتخاب نمایید.
6- هم اکنون فایل اکسل با تمامی فیلد با فایل کتاب شما در ارتباط می باشد برای ارتباط قسمت های مختلف، هر قسمت را انتخاب نمایید و از قسمت Insert Mage Field آن را با فیلد مورد نظر در فایل اکسل مرتبط سازید.
7- برای گرفتن خروجی روی گزینه Finish & Marge کلیک نمایید بعد گزینه Edit Individual Documents… کلیک نمایید.
8- هم اکنون کتاب شما اماده می باشد کتاب حاضر دارای تعداد صفحات مساوی با تعداد سطر های فایل Word شما دارد.
9- برای اصلاح شماره صفحات کتاب که در این حال عددی مشابه برای همه صفحه ها در نظر گرفته شده است می توانید با فشردن کلید Ctrl+H و جایگزینی ^b با ^p^m^p این مشکل را حل نمایید.