چرا نرم افزار مدیریت همایش سامان؟

با توجه به اینکه نرم افزار مدیریت همایش سامان به صورت فول پکیج ارائه می شود و برگزار کننده بعد از خرید نرم افزار، تا روز برگزاری در وب سایت کنفرانس به همه خدمات این نرم افزار دسترسی دارد و دیگر نیازی ندارد تا هزینه بابت خدمات افزونه پرداخت نماید از این رو نرم افزار مدیریت همایش سامان یا همان سیستم مدیریت کنفرانس سامان می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

مشتری مداری و اصل مالکیت داده

خط مشی رازداری نرم افزار مدیریت همایش سامان بر این اساس است که داده های مشتریان و کاربران آنها را به صورت کاملا محافظت شده نگهداری می نماید و هر گونه استفاده از این داده ها و اطلاعات کاربران را شرعا حرام می داند. لازم به ذکر است این شرکت به هیچ عنوان تبلیغات و اطلاع رسانی کنفرانس را انجام نمی دهد چرا که داده های این شرکت متعلق به مشتریان است.

نرم افزار مدیریت همایش سامان

نرم افزار سامان در یک نگاه

نرم افزار مدیریت همایش سامان پس از طی مراحل تحلیل، پیاده سازی و طراحی در طول سال 1392، از سال 1393 رسما فعالیت خود را آغاز کرده است و با تلاش و پشتکار تمام موفق شد در سال اول 104 کنفرانس ملی و بین المللی را در اوج موفقیت و رضایت خاطر برگزار کنندگان محترم مدیریت نماید. شاید بتوان ریشه این پیروزی را در مدتها بررسی سیستم های موجود در بازار و رفع بخش بزرگی از نواقص آنها و ارائه یک نسخه کامل جست و جو نمود.

دانشگاه های همکار