خدمات جانبی کنفرانس

طراحی پوستر کنفرانس یا سمینار

خدمات جانبی کنفرانس : طراحی پوستر کنفرانس یکی از مهم ترین فرایند های هویت بصری یک کنفرانس علمی می باشد بخش گرافیک سامان با تجربه طراحی پوستر بیش از 300 کنفرانس داخلی و خارجی این کار را به صورت کاملا حرفه ای و با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های طراحی و علمی پوستر کنفرانس انجام می دهد. پوستر های طراحی شده در اندازه های استاندارد برای کاربرد های مختلف و نسخه های مناسب برای چاپ و مناسب برای استفاده در وب سایت و فضا های مجازی به مشتری ارائه می گردد.

طراحی گرافیک وب سایت

خدمات جانبی کنفرانس : طراحی گرافیک وب سایت با همکاری بخش پشتیبانی فنی و بخش گرافیک سامان انجام می گیرد. در طراحی گرافیک وب سایت رنگبندی با توجه به هویت بصری کنفرانس و مطابق با موضوع کنفرانس انجام می گیرد این خدمت شامل طراحی هدر به زبان انگلیسی و فارسی، طراحی پس زمینه وب سایت، رنگبندی قسمت های مختلف، طراحی سه عدد اسلاید به زبان فارسی و انگلیسی می باشد.

طراحی جلد کتاب مجموعه مقالات

خدمات جانبی کنفرانس : طراحی جلد کتاب مجموعه خلاصه مقالات کنفرانس، شامل طراحی جلد، پشت جلد و عطف کتاب می باشد که این خدمت نیز در واحد گرافیک سامان با توجه به هویت بصری کنفرانس و با در نظر گرفتن استاندارد طراحی جلد کتاب انجام می گیرد مجموعه طراحی جلد کتاب نیز در دو حالت مناسب برای چاپ افست و مناسب برای تولید کتاب الکترونیکی به مشتری ارائه می گردد.

طراحی سی دی ملتی مدیا مجموعه مقالات و کاور سی دی

خدمات جانبی کنفرانس : طراحی سی دی ملتی مدیا نیز یکی دیگر خدمات بخش گرافیک و پشتیبانی سامان می باشد این خدمت شامل طراحی فلش اطلاعات کنفرانس و طراحی مرورگر مقالات می باشد به اینصورت که یک بخش به صورت فلش برای اطلاعات مهم کنفرانس از جمله درباره کنفرانس، سازمان کنفرانس، اطلاعات تماس و … و بخش دیگر به صورت یک نرم افزار مشاهده مقالات طراحی می گردد تا کاربر بتواند مقالا و نویسندگان مختلف را در ان مشاهده و جستجو نماید.

طراحی استند و میکس زون

خدمات جانبی کنفرانس : طراحی اسنتد کنفرانس، استند خوش آمد گویی، میکس زون مصاحبه، پاپ آپ پشت سن، طرح جلو تریبن و … از دیگر خدمات بخش گرافیک سامان می باشد با ارسال اندازه های در خواستی مشتری طراحی و تولید می گردد این خدمات نیز با مطابق هویت بصری کنفرانس اجرا می گردد که می بایستی ده روز قبل از کنفرانس سفارش نهایی گردد تا در پروسه سه الی چهار روزه طراحی و تحویل گردد.

تدوین کتاب مجموعه خلاصه مقالات

خدمات جانبی کنفرانس : تدوین مجموعه خلاصه مقالات کنفرانس توسط بخش پشتیبانی سامان انجام می گیرد، پروسه تولید کتاب خلاصه مقالات کنفرانس فارغ از حجم آن یک روز کاری می باشد که در نوع خود بینظیر می باشد این خدمت نیز می تواند مناسب برای چاپ یا برای تولید کتاب الکترونیک انجام گیرد در صورت چاپ اندازه درخواستی توسط مشتری اعلام می گردد و این شرکت قبل شروع تولید کتاب هدر و فوتر صفحات را برای تائید به مشتری ارسال می نماید و بعد از تائید مشتری فرایند تولید فهرست و محتویات شروع می گردد.

طراحی گواهینامه

خدمات جانبی کنفرانس : طراح گواهینامه کنفرانس مناسب برای چاپ طراحی می گردد و این خدمت باید 15 روز کاری قبل از کنفرانس سفارش داده شود و تمامی المان های(مثلا لوگو ها) مورد نیاز باید به بخش گرافیک ارسال گردد زمینه طرح گواهینامه به صورت ضد کپی طراحی می گردد و در طراحی گواهینامه انواع متین هایی که در آن چاپ خواهد شد پیش بینی می گردد تا در قسمت های مشخص شده چاپ گردد و روی گرافیک های هدر و فوتر چاپ نگردد.

طراحی لوگوی کنفرانس یا سمینار

طراحی لوگو کنفرانس یکی از خدمات بخش گرافیک سامان می باشد لوگوی کنفرانس به صورت کاملا حرفه ای در نسخه های مختلف با کاربری های متفاوت طراحی و اجرا می گردد فرمت های ارائه شده مناسب برای استفاده در قسمت های مختلف وب سایت از جمله فرمت مقاله و قالب های ارائه و طراحی گرافیک وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد، دیگر مزیت لوگو های طراحی شده در سامان، طراحی بصورت وکتور می باشد که علاوه بر کیفیت در سایز های مختلف، برای ساخت مهر برجسته و مهر معمولی بسیار مناسب می باشند.