اپلیکیشن پذیرش روز کنفرانس

اپلیکیشن پذیرش کنفرانس، روز برگزاری کنفرانس و پذیرش شرکت کنندگان با سامانه مدیریت کنفرانس سامان به صورت کاملا اتوماتیک با بهره گیری از اپلیکیشن پذیرش کنفرانس در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.

شرکت کنندگان بعد ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه شرکت کارت ورود به کنفرانس دریافت می کنند که این کارت ها شامل بارکد و مشخصات شرکت کننده می باشد و این کارت از قسمت کار های حضور توسط برگزار کننده رویداد می توانند طراحی و ویرایش شوند و به راحتی کارت مورد نظر جایگذاری شود.

قسمت پذیرش شکرت کنندگان از سامانه مدیریت کنفرانس یاسد توسط برگزار کننده پیکربندی شود شاید برگزار کننده رویدادی بخواهد صرفا پذیرش پکیج ها را انجام دهد یا اینکه بخواهد ورودی سالن غذاخوری را هم هویت سنجی نماید و یا حالت های دیگر… در هر صورت این امکان وجود دارد که همه ورودی های خود را کنترل نمایید از سالن اصلی گرفته تا کارگاه های جانبی و سالن غذاخوری.

اپلیکیشن پذیرش محدودیت نصب ندارد و همزمان می توان روی چندین گوشی نصب و در محل هامی مختلف استفاده نمود برای نصب اپلیکیشن به صفحه اپلیکیشن در سایت کافه بازار مراجعه کنید.

گزارش گیری از اپلیکیشن پذیرش

یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن پذیرش گزارش گیری از روند پذیرش در ورودی ها مختلف می باشد به اینصورت که مدیر کنفرانس می تواند با گزارش های لحظه ای آنلاین از تعداد وردی هر سالن اطلاع دقیق داشته باشد.

این امکان برای اولین بار در بین سامانه های مدیریت کنفرانس کشور توسط سامان ارائه شده است و یکی از امکانات منحصر بفرد سامان می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.