اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد مهم ترین بخش از برگزاری موفق یک رویدا می باشد باید توجه داشته باشیم که که هرچقدر هم یک رویداد در سطح بالایی برگزار گردد موفقیت آن رویداد به میزان شرکت کنندگان آن بستگی بسیاری دارد.

یکی از روش های اطلاع رسانی در رویداد های علمی ایمیل مارکتینگ می باشد راه اندازی ایمیل مارکتینگ یا اطلاع رسانی از طریق ایمسل انبوه مستلزم صرف هزینه های بسیار می باشد طبق اماری که تیم سامان در سال های اخیر از کنفرانس های برگزار شده با این سیستم دریافت کرده اکثر ورودی های کنفرانس ها مربوط به کپین های ارسال ایمیل انبوه می باشد.

راه اندازی یک ایمیل مارکتینگ یا اطلاع رسانی ایمیلی:

سامانه مدیریت کنفرانس سامان این امکان را به شما می دهد تا بدون صرف هزینه اضافه از سیستم ارسال ایمیل انبوه تعبیه شده در سیستم اسفاده نمایید. با استفاده از این سیستم شما قادر خواهید بود به لیستی از ایمیل های هود به راحتی ایمیل ارسال نمایید و رویداد خود را اطلاع رسانی نمایید.

این سیستم منحصرا در سامانه مدیریت کنفرانس سامان وجود دارد و باعث کاهش هزینه های اطلاع رسانی می گردد.

استفاده از سامانه پیام کوتاه

در بعضی از کنفرانس ها برگزار کننده تمایل دارند در فرایند های مختلف شرکت کنندگان را با ارسال پیامک مطلع سازند برای مثال می خواهند وقتی کاربر اقدام به ثبت نام در سامانه می کند، ارسال مقاله انجام می دهد، نتیجه مقاله صادر می شود و … کاربر را با محتوای خاص خود به صورت پیامکی مطلع سازند، این امکان هم در سامانه وجود دارد و برای فعال سازی برگزار کننده باید API سامانه پیامکی خود را در سیستم وارد نمایید و موارد ارسال پیام کوتاه را نیز در سیستم پیکربندی نماید.