مدیریت مقالات کنفرانس

مدیریت مقالات کنفرانس : دریافت و پردازش و داوری مقالات مهم ترین فرایند در یک کنفرانس علمی می باشد مدیریت مقالات در سامانه مدیریت کنفرانس سامان به شکل کاملا استاندارد و منطبق با استاندارد های جهانی طراحی و اجرا شده است و در طول سالیان متمادی با استفاده از بازخورد های که کنفرانس های مختلف در رابطه با فرایند های دریافت و پردازش مقاله ارائه کرده اند سیستم بهینه وبهینه تر شده است.

انواع سیاست گذاری های دریافت مقالات توسط سیستم به راحتی قابل پیاده سازی می باشد به طوریکه برگزار کننده این امکان را دارد که دریافت مقالات را به طور سیستماتیک مدیریت نماید به طور مثال باید مشخص شود که اول چکیده ارسال می شود یا چکیده و اصل باهم دریافت می گردد یا مقالات به چه زبانی نوشته شود و یا اینکه می توان در مراحل مختلف پیام های ضروری نمایش داده شود این موارد و ده ها اپشن دیگر در پیکربندی نحوه دریافت مقالات به راحتی توسط مدیر سایت یا مسئول دبیرخانه قابل ویرایش می باشد.

فرایند دریافت مقالات در پنل کاربری اعضا یک پروسه پنج مرحله می باشد که کلیه اطلاعات مقالات به صورت نوشته از کاربر دریافت می گردد و این مهم در تولید کتابچه مجموعه مقالات کار تدوین را آسان می کند و باعث می شود کتاب خلاصه مقالات فارغ از تعداد صفحات در کمتر از یک ساعت تدوین و آماده چاپ گردد.

فرایند دریافت مقالات

پروسه دریافت و مدیریت مقاله به این صورت است که بعد از اینکه کاربر مقاله خود را در پنل کاربری خود آپلود نمود بلافاصله در لیست مقالات منتظر داروی در پنل مدیریت دبیرخانه نمایش داده می شود که در این مرحله مسئول دبیرخانه باید مقاله را به دبیر علمی یا داوارن کنفرانس ارجاع دهد بعد ارجاع به داوری وضعیت مقاله در پنل کاربری به ” منتظر داوری ” تغییر می کند و مقاله در منوی ” مقالات ارسال شده به داوران و منتظر داوری ” درج می شود که بعد اعلام نتیجه توسط داور و تائید نتیجه توسط دبیر علمی و دبیر کل نتیجه به کاربر ارسال می گردد.

در منوی لیست مقالات کلیه مقالات کنفرانس در جایگاه های خود می باشند و در هر مرحله امکان گزارش گیری وجود دارد به ظور مثال چند مقاله ثبت شده ؟ چه تعداد داوری شده اند ؟ چه تعداد در پروسه داوری هستند ؟ چه تعداد رد! تائید شده اند؟ و …

تنظیمات ارسال مقالات