صرفه جویی در زمان: نصب و راه اندازی وب سایت کنفرانس

نصب و راه اندازی وب سایت کنفرانس یکی از کار های اجرایی وقت گیر و زمان بر، کمیته اجرایی کنفرانس می باشد برای صرفه جویی در زمان سامان راه کار های ویژه ای دارد. تقریبا راه اندازی و مدیریت وب سایت مهم ترین فرایند شروع یک کنفرانس و همایش علمی می باشد.

امروزه وب سایت کنفرانس و یا هر رویداد علمی استاندارد شاخصه های خاص خودش رو دارد یک وب سایت کنفرانس باید قادر به مدیریت اخبار، کاربران، مقالات، فرایند داوری و صد های امکان مختلف باشد تا بتواند مدیریت رویداد علمی یا همایش به بهترین نحو ممکن انجام شود.

سامان با اتکا به یک دهه تجربه در ارائه خدمات به کنفرانس ها و همایش ها در یک پکیج کامل این امکانات و حتی فرا تر از آن را گرد هم آورده است .

راه اندازه کلیه امکانات سامان و تحویل به مشتری توسط تیم سامان در عرض نیم ساعت انحام می شود که بار بزرگی را از دوش برگزار کنندگان کنفرانس بر می دارد.

صرفه جویی در زمان نصب سامانه یعنی اینکه شما در عرض نیم ساعت کلیه کار های اجرایی مربوط به را اندازی وب سایت را انجام می دهید.

سامانه در قالب یک پکیج کامل نصب و راه اندازی می شود که از بابت هزینه و زمان بسیار مقروم به صرفه است به این معنی شما بعد از خرید سامانه مدیریت کنفرانس سامان تا روز برگزاری کنفرانس دیگر به خرید خدمات اضافی برای وب سایت کنفرانس ندارید و می توانید با سامانه خریداری شده کلیه فرایند های کنفرانس را از جمله ثبت نام، دریافت مقالات، مدیریت مقالات، داوری، مدیریت وب سایت و … مدیریت نمایید.

برای اطلاع از فرایند خرید سامانه به صفحه سفارش آنلاین مراجعه نمایید تا کار ها در اسرع وقت انجام شود.